< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Piltenes skolēni apmeklē Liepājas teātri

6. septembrī Piltenes vidusskolas 12. klases skolēni apmeklēja Liepājas teātri, kurā skatījās izrādi “Liepāja – Latvijas galvaspilsēta”. Jaunieši Liepājas teātri apmeklēja pirmo reizi, tādēļ bija patīkami iespaidi par pašu ēku un interjeru. Izrāde bija par smagu vēsturisku posmu Latvijas vēsturē. Pārsteidza izrādes forma un tajā izmantotās tehnoloģijas.

Bija tādi unikāli veidi, kā attēlot sniegainu nakti vai durvju virināšanu. Likās, ka skatāmies augstas kvalitātes filmu. Patika, ka uz ekrāna rādīja bildes. Izrādē bija izmantots arī humors, kas vairāk ieinteresēja un smago tēmu padarīja vieglāk skatāmu un uztveramu. Jaunieši iesaka uz šo izrādi aiziet arī citiem, lai iegūtu priekšstatu par Latvijai nozīmīgo laika posmu. Izrāde tiešām bija interesanta!