Piemiņas pasākuma “Aizvestie. Neaizmirstie.” tiešraide

2023-03-24, 16.00

25. martā plkst. 11.00 vienlaikus visos Latvijas novados un pilsētās, kā arī citviet pasaulē pieminēs 74. gadadienu kopš 1949. gada 25. marta deportācijām, kad 42 300 Latvijas ļaudis tika vardarbīgi deportēti uz Krieviju.

Piemiņas pasākuma laikā 43 pašvaldībās tiks nolasīti izsūtīto vārdi, to vecums un dzīvesvieta, lasījumus plkst. 11.00 ievadīs Valsts prezidenta Egila Levita uzruna.

Piemiņas pasākumā iesaistīsies arī Ventspils novada pašvaldība. Lasījums izskanēs Ugāles evaņģēliski luteriskajā baznīcā, izsūtīto vārdus lasīs aktieris Gatis Gāga.

Plašāka informācija