< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Skolēni uzsāk mācības Ventspils novada izglītības iestādēs

Skolēni uzsāk mācības Ventspils novada izglītības iestādēs

2023-09-04, 14.26

Šī gada septembrī septiņās Ventspils novada vispārējās izglītības iestādēs – Ugāles vidusskolā, Piltenes, Popes, Puzes, Tārgales, Užavas un Zūru pamatskolā – mācības uzsāka 836 audzēkņi.

Visvairāk skolēnu – 211 – ir Ugāles vidusskolā (187 pamatskolā, 24 – vidusskolā), savukārt Tārgales pamatskolā mācības uzsākuši 146 izglītojamie, 127 bērni izglītosies Zūru pamatskolā, 117 – Piltenes pamatskolā, 84 – Puzes pamatskolā, 83 – Užavas pamatskolā, bet 68 skolēni – Popes pamatskolā.

1. septembrī pirmo reizi uz skolu devās 104 pirmklasnieki, 25 no viņiem mācības uzsāka Ugāles vidusskolā, 17 – Zūru pamatskolā, 15 – Tārgales un Piltenes pamatskolā, 11 – Užavas un Popes pamatskolā un 10 – Puzes pamatskolā.

Svētkus svin arī pirmsskolas vecuma bērni, Ventspils novadā ir 421 pirmsskolēns. Visvairāk audzēkņu – 96 – apmeklēs pirmsskolas izglītības iestādi “Lācītis” Ugālē, 70 bērni dosies mācīties uz Tārgales pamatskolu, 66 pirmsskolēni apmeklēs PII “Taurenītis” Piltenē, 57 – PII “Zīļuks” Vārves pagastā.

Katrs mācību gads ir izaicinājumiem un piedzīvojumiem bagāts, laiks apgūt jaunas zināšanas, sasniegt iecerētos mērķus un piedalīties skolas aktivitātēs. Lai izdodas!

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm