< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Notiks informatīvs pasākums par digitalizāciju uzņēmumos un pieejamo valsts un ES atbalstu dažādām aktivitātēm

Notiks informatīvs pasākums par digitalizāciju uzņēmumos un pieejamo valsts un ES atbalstu dažādām aktivitātēm

2024-03-08, 08.38

Aicinām piedalīties 18. martā plkst. 10.00 Popes kultūras namā Ventspils Augsto tehnoloģiju parka un Ventspils novada domes organizētā informatīvā pasākumā par digitalizāciju uzņēmumos un pieejamo valsts un ES atbalstu dažādām aktivitātēm.

Būs iespēja uzzināt par atbalstu digitālās transformācijas stratēģiju izstrādei un zinātnisko ekspertu tehnoloģiskajām konsultācijām, piekļuvi aprīkojumam un iekārtām, apmācību piedāvājumu, finanšu piesaistes iespējām un citiem aktuāliem jautājumiem un atbalsta programmām.

Pieteikšanās anketa

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm