< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Izsludina projektu konkursu vides kvalitātes uzlabošanai

Izsludina projektu konkursu vides kvalitātes uzlabošanai

2024-04-02, 07.52

Ventspils novada pašvaldība izsludina pieteikšanos projektu konkursam “Mēs savā novadā 2024” dzīves un vides kvalitātes uzlabošanai Ventspils novadā. Projektu konkursa pasākumu finansēšanas fonds ir 10 000 eiro. Vienam projektam maksimālais piešķiramais apjoms ir 2000 eiro. Projektus var iesniegt līdz 30. aprīlim, nosūtot pieteikumus uz e-pasta adresi [email protected], parakstītus ar drošu elektronisko parakstu, vai arī drukātā formā iesniegt personīgi Ventspils novada pašvaldībā, Skolas ielā 4, Ventspilī, kā arī novada pilsētas un pagastu pārvaldēs.

Piedalīties konkursā var Ventspils novadā reģistrētas biedrības un nodibinājumi. Konkursa uzdevums ir finansiāli atbalstīt Ventspils novadam nozīmīgu iniciatīvu ar plašu sabiedrības iesaisti dzīves un vides kvalitātes uzlabošanā, kas saistīti ar vides labiekārtošanas, infrastruktūras attīstību un novada tēla veidošanas aktivitātēm.

Projektu konkursa mērķi: sekmēt tūrisma attīstību un tūristu piesaisti, vides objektu pieejamību un kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu, veicināt konkrētas teritorijas (novada, pilsētas, pagasta) tēla veidošanu, arī apmācību, semināru, lekciju, izstāžu, plenēru organizēšana. Konkursu “Mēs savā novadā 2024” izsludina un organizē Ventspils novada pašvaldības Attīstības, plānošanas un būvniecības nodaļa, tās darbinieki izvērtēs arī saņemtos pieteikumus, bet lēmumu pieņems pašvaldības Teritorijas un ekonomikas attīstības komiteja.

Nolikums

Projekta pieteikuma veidlapa

Projekta tāme

Apliecinājums

Finanšu atskaite

Projekta atskaite

Finansēšanas līgums

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm